Przekraczamy granicę 10 tysięcy kroków. Raport z kolejnego dnia zabawy i małej rywalizacji

Witamy 10 czerwca, w dniu w którym nasza krokomierzowa poprzeczka jest ustawiona na wysokości 10 tysięcy kroków. Wartość symboliczna. Wielu uważa ją za cel lub za codzienne minimum. Teraz każdego dnia będzie na prawdę trudniej.

Mamy nadal w grze 9 uczestników. 5 pokonywało kolejne wysokości dzień w dzień. Klasyfikację zobaczycie w poprzednim wpisie.

Dzisiaj pierwszy raport zamieściłem znowu ja. Wysokość zaliczona. Znowu przez chwilę prowadzę. Wczoraj też tak było i ostatecznie spadłem na 7 miejsce.

Dwie minuty po mnie raport zamieścił ilodz24hd. Walczył z wysokością i udało mu się. Jest na prowadzeniu.

Tak samo merthin. Raport był wieczorem, ale już wcześniej dał znać, że mu się udało. Rzeczywiście tak było.

Ok wracam do tego co znalazłem w raportach.

Następny do "jej wysokości 10 tysięcy kroków" podszedł sk1920 i pokonał ją bez najmniejszego problemu. Tym samym dołącza do dwójki prowadzących. Ale już do raportu szykuje się kolejny zawodnik:

Następny raport zamieścił jeden z liderów: browery. Z 10 tysiącami nie miał problemu. Dołącza grupy liderów. Już jest ich czterech. Z liderów czekamy jeszcze tylko na raport cezary-io.

Kolejna była asia-pl i wysokość zaliczyła. Tym samym jak na razie jest na piątym miejscu.

Czekamy jeszcze na raporty cezary-io, grecki-bazar-ewy i jozef230. Wczorajszą wysokość jozef230 odpuścił. Niedługo się okaże, czy ta przerwa to nie jest po prostu zbieranie sił przed jutrzejszymi 11 tysiącami.


Ok to sprawdźmy rano co tam w raportach:
Widzę raporty grecki-bazar-ewy i cezary-io. Poprzeczkę pokonali co oznacza, że są dalej w grze.

Klasyfikacja wygląda tak, że prowadzi pięciu niepokonanych, którzy dzień w dzień robią o tysiąc kroków więcej niż przewiduje minimum. Na kolejnym miejscu są osoby, które miały jakiś dzień przerwy. Prowadzi wśród nich asia-pl. Za nią są racibo, grecki-bazar-ewy i @jozef230, którego tym razem wołam, bo dzisiaj jest jego ostatnia szansa by nie odpaść z zawodów. Wystarczy raport z 11 czerwca z 11 tysiącami kroków.


Od kolejnego raportu zmienię formę tych wpisów. Edycja wpisów z wczoraj może wprowadzać trochę chaosu. Od dzisiaj aktualizacje będę dawał w komentarzach.


Przypominam, że w naszej rywalizacji przerwy dwudniowe są dozwolone. Jak widać jednodniowe przerwy już sobie nasi zawodnicy robili i grają dalej. Spadają jednak oni w klasyfikacji.

1623397934007.png

Jeśli się niecierpliwicie to tabelę można oglądać 24h/dobę na stronie bitly.com/actixoxo. Można ją tam też uzupełniać

1623397987954.png

Na koniec przypomnienie zasad:

1623272521873.png

hotdog.jpg